חוויה קולינרית המשלבת בתוכה גיבוש, יצירה, למידה והמון טעם!!!

מבחר סדנאות בישול ואפייה לקבוצות ומשפחות. כל סדנא תעסוק בנושא אחד אותו נלמד לעומק, טכניקות עבודה במטבח כגון בישול, אפייה, עיצוב ועבודה עם חומרי גלם שונים, סודות וטיפים מעולם הקונדיטוריה המקצועית.

למי מיועד?

חברות, אירועים משפתיים, ימי הולדת, וערבי קונספט לכל גיל!

היכן מתקיימות הסדנאות? כל הארץ!!

הסדנאות שלנו

  • סדנאות מקצועיות: סדנת לחמים, סדנת בצק פריך, סדנת עוגות שמרים ובריוש, סדנת עוגיות.
  • ארוחות שף אקטיביות לקבוצות ומשפחות.
  • סדנאות בישול ואפייה בנות שעה:
  • סדנאות קונספט: חוויה קולינרית לקבוצות.

אוקטובר פאסט: נצא למסע קולינרי המשלב בתוכו סדנת שרקוטרי, פרצלים ומפגש בירה בשילוב מוסיקה כמיטב המסורת הגרמנית שבסיומה נשב למשתה טעים ושמח.

טברנה יוונית: סדנת בישול ואפייה מהמטבח היווני, נחתוך, נלוש, נאפה ונבשל ממיטב המנות המסורתיות של איי יוון. בסיום נשב לארוחה יוונית אוטנטית שבסיומה נחגוג עם המון אוזו ונגן בוזוקי שלא ישאיר אף אחד מהמשתתפים בכסאו.

מזרח תיכון חדש: דו – קיום דרך הצלחת, סדנא אקטיבית בה כולם יחתכו, יבשלו, יטגנו ויאפו את המנות המסורתיות של שכינינו, מנות שיוגשו למרכזי השולחן ויסמלו את המכנה המשותף של כולנו – אוכל, סלטים, מאפים, מטוגנים, מגולגלים – עלי גפן ואיך אפשר בלי מקלובה שתוגש למרכזי השולחן, על הכל תנצח המוזיקה המזרח תיכונית וכמובן רקדנית בטן שתעורר את החושים של כל המשתתפים.

VIVA ITALY – השילוש הקדוש: פיצה, פסטה ויין טוב, סדנה אקטיבית בה המשתתפים יכינו פיצות, פוקאצ'ות, פסטות טריות, סדנה עם אוצר/ת יין מקומי וקינוחים מתוקים המזוהים עם החלק הדרומי של ארץ המגף.

מה נלמד?

כל סדנא תעסוק בנושא אחד אותו נלמד לעומק, טכניקות עבודה במטבח כגון בישול, אפייה, עיצוב ועבודה עם חומרי גלם שונים, כל הטיפים הקטנים שמשתמשים בקונדיטוריות והמטבחים המקצועיים.

האם נבשל בסדנאות?

חלק מהסדנאות מעשיות, חלקן הדגמה וחלק מעורבות, מה שבטוח- יהיה טעים!